Hlavní strana

Prodej rodinných domů

NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU 4+KK

Architektonické řešení
Jedná se o novostavbu rodinného domu charakteru - bungalovu 4 + kk s dvougaráží, který je v současné době ve výstavbě (s dokončenou hrubou stavbou). Objekt je obdélníkového tvaru s dvěma výčnělky, které vytváří pohledové rozdělení hlavní hmoty objektu rodinného domu. Tyto výčnělky jsou materiálově odčleněny od hlavní hmoty tím, že jsou cihelně obloženy. Zbylá fasáda je vodorovně členěna na tmavší a světlejší pruhy fasády. Spodní část bude tvořena materiálově odlišným soklem z kamínkové mozaiky. Cihelné obložení je provedeno také v hlavních štítech objektu. Střecha je jednoduchého sedlového tvaru s kolmými sedly nad stavebními výčnělky. Vše je doplněno viditelnými dřevěnými prvky krovu, výplněmi v barvě antracit a barevně sjednocenými klempířskými prvky.

Výměry:
Zastavěná plocha …………204,3 m2
Užitná plocha domu …....…158,2 m2
Plocha pozemku………...…981,0 m2

Základní popis stavby domu
ke stažení v pdf

Fotogalerie z výstavby domu 4+kk

NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU 5+KK

Architektonické řešení
Jedná se o novostavbu rodinného domu charakteru – bungalovu 5 + kk se samostatně stojícím přístřeškem pro dvě auta. Dům je v současné době ve výstavbě (s dokončenou hrubou stavbou). Objekt je obdélníkového tvaru s dvěma výčnělky, které vytváří pohledové rozdělení hlavní hmoty objektu rodinného domu. Tyto výčnělky jsou materiálově odčleněny od hlavní hmoty tím, že jsou cihelně obloženy. Zbylá fasáda je vodorovně členěna na tmavší a světlejší pruhy fasády. Spodní část bude tvořena materiálově odlišným soklem z kamínkové mozaiky. Cihelné obložení je provedeno také v hlavních štítech objektu. Střecha je jednoduchého sedlového tvaru s kolmými sedly nad stavebními výčnělky. Vše je doplněno viditelnými dřevěnými prvky krovu, výplněmi v barvě antracit a barevně sjednocenými klempířskými prvky.

Výměry:
Zastavěná plocha …………192,2 m2
Užitná plocha domu …....…158,0 m2
Plocha pozemku………...…962,0 m2

Základní popis stavby domu
ke stažení v pdf

Fotogalerie z výstavby domu 5+kk

Najdete nás

Pražská 980, 252 29 Dobřichovice

O firmě

Naše firma nabízí kompletní služby v oblasti stavebnictví. Spolupráce s investorem začíná již při investičním záměru, kdy zajistíme zpracování investiční studie a výpočtu předpokládaných nákladů stavby.

V další etapě provedeme zpracování všech nutných stupňů projektové dokumentace, včetně vyřízení souhlasných stanovisek dotčených státních orgánů.

 

Před zahájením vlastní stavby vypracujeme investorovi realizační dokumentaci včetně podrobného rozpočtu a výkazu výměr.

Realizaci stavby provádíme dle odsouhlasené dokumentace v termínech domluvených před zahájením stavby.